organizacja świąt w Tatrach

Zaskakująco dużo osób szuka noclegu podczas Świąt Bożego Narodzenia na całym Podhalu. Nie ma co się dziwić, nigdzie nie poczujemy tak bardzo klimatu bożonarodzeniowego jak pośród ośnieżonych szczytów Tatr. Tym bardziej, że okolica zapewnia mnóstwo atrakcji. Tutaj na pewno nikt nie będzie się nudził.

Nawet krótki wypad w góry pozwoli Tobie i Twoim najbliższym na szybkie podładowanie akumulatorów. Coś jest w stwierdzeniu, że na Podhalu bardzo dobrze się wypoczywa. Oprócz SPA, masaży czy parku wodnego pozostaje też dużo czasu na aktywne formy rozrywki.

Nie bez przyczyny Tatry nazywane są zimową stolicą Polski. Znajdziemy tutaj wiele tras, które zapewniają maksimum zabawy i adrenaliny. Od najłatwiejszych po bardzo trudne. O nasze bezpieczeństwo dbają profesjonaliści, a sprzęt montowany na wyciągach jest nowoczesny. Coraz też więcej ośrodków dołącza do Tatra Super Ski – https://przewodnik-po-gorach.pl/nowy-skipass-tatry-super-ski-stal-sie-faktem/ który umożliwia szusowanie po wielu trasach w niższych cenach. Nie ważne, czy sprzęt przywieziesz ze sobą, czy wypożyczysz w jednym z wielu punktów, czeka Cię mnóstwo frajdy.

jakie trasy zimą w Tatrach?

Dobrze też zaplanować tak wyjazd, żeby spędzić trochę czasu chodząc po szlakach. Doskonale rozumiemy, że nie każdy porwie się na trudne i wymagające trasy w wyższych partiach Tatr. Pozostaje nam również mnóstwo pięknych, malowniczych dolin, które umożliwią obcowanie z naturą. Możemy tu polecić:

  • dolinę Pięciu Stawów
  • dolinę Chochołowską
  • dolina Gąsienicowa
  • dolina Kościeliska
  • dolina Kondratowa

A to dopiero początek. Każdy kto był już w Tatrach ma swoje ulubione miejsca.

Spokojne Święta, obsługa zajmie się wszystkim

Święta w górach to także wygoda. Ośrodki proponują swoim gościom przepyszną kolację Wigilijną z tradycyjnymi przepisami na konkretną godzinę. Rodzina może zająć się celebrowaniem wspólnych chwil, bez wielogodzinnej pracy przy kuchni. Kto chociaż raz przygotowywał dwanaście dań, ten doskonale wie, o czym mowa.

Oczywiście samo Zakopane dostarczy nam mnóstwo rozrywek. Restauracje i kafejki wkoło Krupówek to idealna forma relaksu na długie zimowe wieczory. Na całej długości ulicy, w każdym zakamarku można znaleźć coś ciekawego. A ozdoby? Miasto oświetlone jest pięknie, robi ogromne wrażenie na turystach, ale i miejscowych za każdym razem zaskakuje.

3 Thoughts on “Magia Świąt w Tatrach”

Dodaj komentarz