Wiele osób już od dawna planuje udział w ogromnej imprezie pod Tatrami 31 grudnia. TVP2 i Radio Zet wspólnie pracują nad widowiskiem. Podczas konferencji prasowej poznaliśmy Gwiazdy, które umilą nam oczekiwanie na nowy rok. Swoje występy zapowiedzieli artyści z Polski i zagranicy, zapraszamy do poznania pełnej listy.

Gwiazdy, które wystąpią w czasie Sylwestra w Zakopanem 2018/2019

„Sylwester marzeń” rozpocznie się o 20.00 i będzie prowadzony przez Barbarę Kurdej – Szatan i Tomasza Kammela. Za kulisami atmosferę będzie podgrzewał NORBI i Damian Michałowski. Najaktualniejsza lista wykonawców na chwilę obecną to:

  – Zenek Martyniuk i Akcent,
  – Sławomir i Kajra,
  – Roksana Węgiel – Roxie – zwyciężczyni Junior Eurovision
  – Dawid Kwiatkowski,
  – Papa D.,
  – Marcin Sójka – zwycięzca The Voice of Poland TVP,
  – Michał Szczygieł,
  – GOLEC UORKIESTRA,
  – Natalia Szroeder,
  – Sylwia Grzeszczak,
  – Margaret,
  – Marcin Miller – zespół BOYS,
  – Radosław Liszewski z zespołem WEEKEND,
  – Komodo,

Gwiazdy zagraniczne, które wystąpią w Zakopanem:

  – Ricchi e Poveri,
  – duet ALBano i RominaPower,
  – Thomas Anders z zespołu Modern Talking.

Organizatorzy zaznaczają, że jeszcze lista może się wydłużyć! Pamiętajmy, żeby bawić się odpowiedzialnie, tak aby nie zagrażać sobie, ani osobom w naszym otoczeniu. W tak wielkim tłumie należy zachować szczególną ostrożność.

Wyjazd na Sylwester to również wspaniała okazja, by spakować plecak i wyruszyć na malownicze szlaki Tatr. Tym bardziej, że w zimowej scenerii góry wyglądają przepięknie. Polecamy mniej wymagające trasy, takie jak: https://przewodnik-po-gorach.pl/trasa-na-staw-smerczynski-listy-cz-8/. Widoki będą niezapomniane. Pamiętajmy oczywiście o sprawdzeniu prognozy pogody przed wyruszeniem.

2 Thoughts on “Wiemy kto zagra podczas Sylwestra w Zakopanem!”

Dodaj komentarz